Înscrieţi-vă la newsletterul primăriei şi veţi fi la curent cu ultimele informaţii publicate de primărie.

Inchide

Trimite unui prieten

Adrese contact

Exportă PDF - Adrese contact Tipăreşte pagina - Adrese contact Trimite unui prieten - Adrese contact

PRIMARIA MUNICIPIULUI DEVA

330152 - DEVA, Piata Unirii, nr. 4

Telefon: 0254 / 213435 / 232310 / 218325

Fax: 0254 / 226176

E-mail: relatii.externe@primariadeva.ro;

 

Primar - Petru Marginean primar@primariadeva.ro
Viceprimar - Mos Ovidiu ovidiu.mos@primariadeva.ro
Viceprimar - Surgent Marius marius.surgent@primariadeva.ro
Secretar - Laura Sarbu laura.sarbu@primariadeva.ro
Director economic angela.guran@primariadeva.ro
Arhitect sef arhitect.sef@primariadeva.ro
Serviciul urbanism, amenajarea teritoriului urbanism@primariadeva.ro
Birou programe, dezvoltare programe.dezvoltare@primariadeva.ro
Compartiment informatica compartiment.informatica@primariadeva.ro
Serviciul impozite si taxe impozite_taxe@primariadeva.ro
Serviciul impozite si taxe - informatica lascau@primariadeva.ro
Legea 544 / 2001 legea544@primariadeva.ro
Compartiment achizitii achizitii_publice@primariadeva.ro
Compartiment primar laura.chinci@primariadeva.ro
Servicul financiar, contabilitate contabilitate@primariadeva.ro
Serviciul Administratir Publica, Registru Agricol apl@primariadeva.ro
Serviciul comunicare, relatii externe, promovare imagine - Compartiment comunicare, mass media comunicare@primariadeva.ro
Birou promovare imagine - Compartiment relatii externe relatii.externe@primariadeva.ro
Serviciul administrativ, secretariat, protocol administrativ@primariadeva.ro
Birou resurse umane resurse.umane@primariadeva.ro
Birou juridic, autoritate tutelara
juridic@primariadeva.ro
Serviciul public de politie locala politia.locala@primariadeva.ro
Utilitati publice utilitati.publice@primariadeva.ro
Compartiment rambursari credite finantari.ramburs@primariadeva.ro
Relatii cu presa

relatii.presa@primariadeva.ro

Stare civila
stare.civila@primariadeva.ro
Evidenta persoanelor evidentapersoanelor@primariadeva.ro
Biroul Control, audit intern
serviciul.control@primariadeva.ro
Registrul agricol registrul.agricol@primariadeva.ro
Direcția tehnică directia.tehnica@primariadeva.ro
Birou administrare unități învățământ invatamant@primariadeva.ro
Cresa Deva cresa.deva@primariadeva.ro

Servicii online

Plăţi online

Plătește online taxele și impozitele locale   (accesează cu Internet Explorer)       sau contacteaza Serv. impozite si taxe la adresa de mail lascau@primariadeva.ro

Petiţii

Depune și urmărește online o petiție

Cereri şi formulare tip

Aici găsești formularele de care ai nevoie